دسته بندی محصولات
  Filters
  زبان
  جستجو
  خبرخوان

  بلاگ

  7 میوه خشکی که برای لاغری معجزه میکند !
  0 7 میوه خشکی که برای لاغری معجزه میکند !

  میوه خشک برای لاغری، موضوعی است که می خواهیم در این متن به توضیح در مورد آن بپردازیم. میوه خشک که از خشک کردن میوه تازه به دست می آید فواید و خواص زیادی برای سلامت و تندرستی انسان دارد‌. میوه را به دو روش می توان خشک کرد.

  6 فواید میوه خشک + ضرر! | میوه خشک خوبه؟ یا نه؟
  0 6 فواید میوه خشک + ضرر! | میوه خشک خوبه؟ یا نه؟

  خشک کردن میوه، یکی از راه های مناسب برای حفظ و نگهداری از مواد غذایی مختلف از جمله میوه ها بوده است. اگر می خواهید در مورد میوه خشک بیشتر بدانید تا پایان مطلب با ما همراه باشید تا علاوه بر فواید میوه خشک با مضرات میوه خشک هم بیشتر آشنا شوید.

  20 فواید " طالبی جانان " تازه و خشک شده
  0 20 فواید " طالبی جانان " تازه و خشک شده

  طالبی جانان، به خاطر ویژگی های منحصر به فردش نظیر ظاهر زیبا و کشیده و داشتن خطوط صاف و پوسته توربندی شده زیبا طرفداران زیادی دارد. در این متن به توضیح بیشتر در مورد طالبی جانان می پردازیم. پس برای آگاهی بیشتر در مورد فواید طالبی جانا و مضرات طالبی جانا تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

  آلو شابلون ; 25 خواص آلوشابلون تازه + خشک شده
  0 آلو شابلون ; 25 خواص آلوشابلون تازه + خشک شده

  آلو شابلون نوعي مسهل طبیعی هست و از خواص آلو شابلوناين كه تاثیر مثبتي در جلوگیری كردن از پوکی استخوان دارا است. در ادامه قرار است به اين به موضوع بپردازيم كه ويژگي‌هاي مهم براي سلامت بدن در آلو شابلون چیست و چه خواصي دارد.

  پرتقال تو سرخ [ خونی ] : خواص و مضرات پرتقال خونی خشک شده
  0 پرتقال تو سرخ [ خونی ] : خواص و مضرات پرتقال خونی خشک شده

   پرتقال خونی یا پرتقال توسرخ، یکی از انواع پرتقال هست که قسمت گوشتی آن به رنگ خون يا قرمز رنگ است. در این مقاله  به فوايد و خواص پرتقال توسرخ پرداخته ایم. پس اگر مي‌خواهيد بدني سالم و سلامت در برابر انواع بيماري‌ها داشته باشيد حتما از اين ميوه استفاده كنيد و لذت ببريد. 

  8 " طریقه مصرف چایی سبز " صحیح برای لاغری ، پوست و ...
  0 8 " طریقه مصرف چایی سبز " صحیح برای لاغری ، پوست و ...

  رژیم به كمك چای سبز یا  به كمك اضافه کردن عصاره چاي سبز به محصولات بهداشتی و زیبایی می توانيد در وزن کلی خودتان در انتهاي روز تاثير بسزايي بگذاريد. قرار است در ادامه طریقه مصرف چای سبز را و همينطور ميزان مصرف را برايتان شرح بدهيم.

  11 خواص چای سبز با دارچین [چربی سوزی و لاغری]
  0 11 خواص چای سبز با دارچین [چربی سوزی و لاغری]

  اگر دوست داريد بدني سلامت داشته باشيد و با كمك ورزش از شر چربي‌هاي مضر رهايي پيدا كنيد حتما نوشيدن يك فنجان چاي سبز و دارچين براي لاغري را در برنامه روزانه خود داشته باشيد. در این مقاله به خواص چای سبز و دارچین می پردازیم.

  49 خواص اعجاز آمیز چای سبز برای کرونا، لاغری، پوست و ...
  0 49 خواص اعجاز آمیز چای سبز برای کرونا، لاغری، پوست و ...

  چای سبز و چای سیاه هر دو از یك گیاه به دست می‌آيند و تنها نحوه ی فراوری اين چاي‌ها  فرق می کند.ا گذاشتن این نوشیدنی در برنامه رژیمي لاغری خود، میتوانید خیلی زود وزن کم کنید. با ما همراه باشید تا خواص چای سبز را بررسی کنیم.

  زردآلو خشک ; 17 مضرات و خواص زردآلود خشک [ کی نخوریم ؟ ]
  0 زردآلو خشک ; 17 مضرات و خواص زردآلود خشک [ کی نخوریم ؟ ]

  زردآلو میوه ای گوشتی با پوستی نازک است که ما می‌توانیم فراورده‌ای با عنوان زردآلو خشک را از آن به دست بیاوریم. میوه زردآلو دارای مزایایی است که قصد داریم در این مقاله به آن‌ها بپردازیم. البته معایبی نیز در مصرف بیش‌از حد این محصول وجود دارد که طبعا این مضرات را نیز از قلم نخواهیم انداخت. 

  4 روش خشک کردن زردآلو : تولید برگه زردآلو در خانه...
  0 4 روش خشک کردن زردآلو : تولید برگه زردآلو در خانه...

   

  همه ما به‌خوبی می‌دانیم که میوه‌هایی مانند زردآلو که در خانه خشک می‌شوند، ازنظر کیفیت بهتر است. پس اگر شما هم به دنبال یادگیری روش خشک‌کردن زردآلو در منزل هستید در این مقاله تا پایان همراه ما باشید تا طرز تهیه برگه زردآلو را به شما آموزش دهیم.

  دسته بندی
  آرشیو بلاگ