All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  دمنوش

  دمنوش‌ از دیرباز تاکنون جزء جدایی‌ناپذیر زندگی ایرانیان است. در طب سنتی، دمنوش‌ها سهم بسزایی را دارند. درگذشته تهیه و آماده کردن دمنوش‌ها به‌سادگی امروز نبوده است. امروزه به‌راحتی می‌توانید با خرید دمنوش از خواص درمانی و معدنی دمنوش بهره‌مند شوید.

  اما از این‌که به قبل توضیح روش خرید دمنوش گیاهی و خرید اینترنتی دمنوش بپردازیم، بد نیست با طیفی از اسامی مختلف انواع دمنوش آشنا شوید. از معروف‌ترین دمنوش‌ها می‌توان به انواع چای سیاه، چای سبز، گل‌گاوزبان، لیمو، زنجبیل، بابونه و انواع دمنوش‌های کلاسیک اشاره کرد. 

  هرچند درگذشته تعدادی از افراد دمنوش‌ها مخصوصاً دمنوش گیاهی را خودشان در خانه فرآوری می‌کردند اما از قدیم‌الایام بسیاری از افراد برای خرید دمنوش به بازار مراجعه می‌کردند. فراموش نکنید خرید دمنوش گیاهی همواره جز پرطرف‌دار‌ها است. همچنین شما می توانید خرید میوه خشک از فروشگاه پاراج را امتحان کنید.

  در سالیان اخیر تقاضا برای خرید دمنوش به‌صورت فزاینده‌ای زیاد شده است. تقریباً می‌توان گفت در تمام رستوران‌های سنتی و کافه‌ها، امروزه دمنوش جزء لیست خدمات محسوب می‌شود. یکی از مواردی که در این سالیان اخیر بیشتر دیده می‌شود، ترکیب دمنوش‌های مختلف و ایجاد دمنوش‌های جدید است.

  شما از دمنوش‌ها می‌توانید برای درمان و بهبود بیماری‌های سبک مانند سرماخوردگی استفاده کنید. آرام‌بخش بودن دمنوش، شاید جزء پرطرفدارترین ویژگی دمنوش‌ها است.

  در طب سنتی از دمنوش‌ها برای کنترل فشار‌خون و بیماری‌های مرتبط با سیستم گوارش نیز استفاده می‌شود؛ که البته توصیه ما این است که در این رابطه قبل از مصرف دمنوش، با پزشک خودتان مشورت کنید.

  خرید دمنوش گیاهی ازآن‌جهت امروزه دوباره بسیار رونق یافته است که بسیاری از مردم ترجیح خود را به استفاده از مواد اُرگانیک به‌جای داروهای شیمیایی نهاده‌اند. دمنوش گیاهی درواقع یک محصول کاملاً طبیعی و بدون افزودنی شیمیایی است. پس عوارض شیمیایی برای بدن به همراه نخواهد داشت.

  متأسفانه امروزه با توجه به این‌که بازار دمنوش‌ها از رونق خوبی برخوردار است، بسیاری از افراد و فروشگاه‌های غیرتخصصی نیز اقدام به فروش و توزیع دمنوش می‌کنند. قیمت دمنوش پیشنهادی این فروشگاه‌ها نیز گاهی تعجب‌آور است.

  پس خرید شما از یک فروشگاه معتبر که به‌صورت تخصصی به توزیع دمنوش می‌پردازد، می‌تواند تا حد زیادی کیفیت کالای شما را تائید کند. در فروشگاه اینترنتی پاراج شما به‌راحتی‌ می‌توانید دمنوش موردنظر خود را انتخاب کنید و با سایر دمنوش‌ها مقایسه نمایید.

  قیمت انواع دمنوش در کنار محصول به همراه وزن هر محصول ذکر شد است. برای خرید اینترنتی دمنوش کافی است تعداد دمنوش موردنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. پس‌ازآن با پرداخت نهایی مبلغ، دمنوش به آدرس شما ارسال خواهد شد.

  خوشبختانه با توجه به وجود طیف وسیعی از گیاهان مورداستفاده در تهیه دمنوش و گیاهان دارویی در کشور خودمان، این شانس وجود دارد که ما می‌توانیم خرید دمنوش را باقیمت‌های مناسبی داشته باشیم.

  اما در ارتباط باقیمت انواع دمنوش باید بدانید خوشبختانه با توجه به وجود طیف وسیعی از گیاهان مورداستفاده در تهیه دمنوش و گیاهان دارویی در کشور خودمان، این شانس وجود دارد که ما می‌توانیم خرید دمنوش را با قیمت‌های مناسبی داشته باشیم.

  در فروشگاه پاراج شما با انتخاب دمنوش موردنظر و مشاهده قیمت انواع دمنوش که در کنار محصول دیده می‌شود، می‌توانید قیمت مناسب را مشاهده کنید.

  قیمت انواع دمنوش در حال حاضر دامنه‌ قیمتی زیر 50 هزار تومان برای هر عدد دارد که معمولاً به لحاظ میانگین وزنی در بازه 90 گرم تا 100 گرم قرار دارند. در بسیاری از کشورهای دنیا که گیاهان مخصوص تولید دمنوش در آن‌ها کشت نمی‌شود و یا به‌صورت طبیعی یافت نمی‌شود، تفاوت فاحشی در قیمت دمنوش وجود دارد که به‌مراتب از قیمت انواع دمنوش در کشور ما بالاتر است.

  در حال حاضر قیمت انواع دمنوش شامل، دمنوش بهشت، خاتون، سلامت، کلاسیک، غنچه، زنجبیل، طعم‌دهنده لیمو، چای سبز، توت‌فرنگی و شاهانی و ماسالا را در فروشگاه پاراج می‌توانید ملاحظه کنید. با خرید اینترنتی دمنوش از فروشگاه پاراج، طعم اطمینان را به همراه طعم دمنوش خواهید چشید.

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  دمنوش بهشت

  40,000 تومان
  وزن خالص 100گرم

  دمنوش خاتون

  43,000 تومان
  وزن خالص 100 گرم

  دمنوش سلامت

  39,000 تومان
  وزن خالص 120 گرم

  دمنوش کلاسیک

  38,000 تومان
  وزن خالص 100 گرم

  دمنوش غنچه

  36,000 تومان
  وزن خالص 100 گرم

  دمنوش زنجبیل

  37,000 تومان
  وزن خالص 100 گرم

  دمنوش

  Filter by:

  Clear All
  Min: 36,000 تومان Max: 49,000 تومان
  ريال36000 ريال49000