دسته بندی محصولات
  Filters
  زبان
  جستجو

  مخلوط

  خريد ميوه خشك مخلوط بهترين انتخاب ممكن براي نگهداري ميوه در طولاني مدت است. بي شك يكي از اين طعم‌هاي هوس برانگيز و دوست داشتني ميوه و چيبس ميوه خشك شده است که به شما قول مي‌دهيم با يك بار امتحان كردن به مزه مورد علاقه‌تان تبديل مي‌شود كه هيچ‌گاه دوست نداريد از آن‌ها دست بكشيد.

  شايد بيهوده نباشد كه بگوييم عصر كنوني عصر مزه‌هاست و با شگفتي‌هايي در طعم و مزه رو به رو هستيم كه احتمال دارد هر آدمي دوست داشته باشد تا براي يك بار هم كه شده اين طعم و مزه‌ها را بچشید. ميوه‌هاي خشك را دست كم نگيريد!

  ميوه خشك مي‌تواند خيلي از كالري‌هاي مورد نياز شمار ا برطرف كند و علاوه بر اينها جايگزين قند‌هاي مضر برايتان شود. همچنين اگر در طول روز نياز زيادي به جذب مواد قندي بدون ضرر و مورد نيازتان داريد بهتر است درمحل كار خود از اين ميوه‌ها نگهداري كنيد.

  خيلي قبل‌ترها افراد براي اينكه بتواند از ميوه‌ها براي طولاني مدت استفاده بكنند، سعي ميكردند ميوه‌ها را به شكل مارمالاد يا مربا در بياورند تا در فصلي كه ممكن است آن ميوه نباشد به راحتي از مربا يا مارمالاد ميوه مورد علاقه و خوش طعم خودشان در سفره سفره‌ها استفاده كنند. اما با گذشت زمان و پيش رفت و روز به روز صنايع غذايي اين روش‌ها نيز براي نگهداري ميوه‌جات افزايش پيدا كرد.

  ورزشكاران به دليل اينكه در طول روز فعاليت بدني شديدي دارند بهتر است كه از اين مواد قندي در طول انجام فعاليت بدني شديدي كه در باشگاه دارند استفاده كنند. همچنين گردشگران نيز به خاطر حجم كمي كه اين ميوه‌ها دارند به راحتي مي‌توانند از آن‌ها استفاده كنندو با خودشان به هر جا كه مي‌خواهند به آساني حمل كنند.

  امروزه براي اينكه ميوه‌‌ها را بتوان براي مدت زمان بيشتري نگهداري كرد آن‌هار ا خشك مي‌كنند كه الحق بسيار هم خوشمزه‌تر و جذاب‌تر به نظر مي‌رسند. خريد چيپس ميوه و يا ميوه‌هاي خشك حبه‌اي به شما كمك مي‌كند تا يك پذيرايي همه چيز تمام داشته باشيد و به عصر جديد ميوه‌جات سلام كنيد!

  علاوه بر اين ميوه خشك بسيار سلام و مناسب و است براي شما در طول روز كالري و انرژي مورد نيازتان را نيز فراهم مي‌كند. به همين جهت اگر ورزشكار هستيد يا در طول روز زمان زيادي را در بيرون از خانه به انجام فعاليت‌هاي فيزيكي زيادي و پر حجم و خسته كننده مي‌گذارنيد بهتر است كه اين ميوه‌ها ‌را در در محل كار خود داشته باشيد و از آن‌ها استفاده كنيد.

  خريد ميوه خشك مخلوط فوايد بيشماري دارد كه مي‌توان در زير به برخي از اين موارد اشاره داشت:

  • مناسب براي جذب كالري مفید
  •  انرژي زا
  •  سبك و كم حجم

  با خريد ميوه خشك مخلوط چه دسته از ميوه‌هايي را در بشقاب خودمان خواهيم داشت!؟

   با خريد ميوه خشك مخلوط  شما مجموعه‌اي از طعم‌هاي بينظير را در كنار هم خواهيد داشت. مثل پرتقال خوني، آلو شابلون و سيب و ساير طعم‌هاي بينظير و دوست داشتني. خريد ميوه خشك مخلوط اين روزها خيلي باب شده است به اين دليل كه از آن جا كه نگهداري طولاني مدت ميوه براي حفظ تازگي هيچوقت ميسر نبوده، بشر به دنبال راه حلي بوده است تا بتواند ميوه‌ها را طولاني مدت نگهداري بكند.

   در جهان كنوني معمولا براي نگهداري طولاني مدت مواد غذايي از فريز كردن استفاده مي‌كنند و اين عامل براي ميوه‌جات باعث اصلا كار درستي نيست چرا كه باعث مي‌شود آب ميوه‌هايي نظير پرتقال و موز و سيب يا حتي هندوانه خشك بشود و از كيفيت آن‌ها كاسته شود. به همين دليل بهتر است از انواع انواع ميوه خشك براي نگهداري طولاني مدت استفاده كنيد.

   همين حالا راحت سفارش بدهيد!؟

   با خريد ميوه خشك مخلوط به شيوه اينترنتي خيلي راحت مي‌توانيد انواع محصولاتي كه نياز داريد را خريداري كنيد. بدون اينكه در اين شرايط كرونايي بخواهيد وارد بازار پر از آدم‌هاي مختلف بشويد و بدون اينكه اطميناني داشته باشيد خريد كنيد. به همين جهت اگر وقتتان برايتان ارزشمند است و  پروتل‌هاي بهداشتي را نيز رعايت مي‌كنيد بهتر است كه با خريد اينترنتي اين طمع‌هاي خوشمزه را در كنار هم يك جا داشته باشيد.  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  مخلوط تابستانی

  57,000 تومان

  مخلوط چهارفصل

  69,000 تومان

  مخلوط استوایی

  109,000 تومان

  مخلوط

  Filter by:

  Clear All
  حداقل: 57,000 تومان حداکثر: 109,000 تومان
  ريال57000 ريال109000