دسته بندی محصولات
  Filters
  زبان
  جستجو

  کادویی

  اگر از افرادی هستید که اعتقاد زیادی به زندگی ارگانیک دارید؛ میوه خشک کادویی پیشنهاد مناسبی برای کادو است. خوشبختانه امروزه به لطف پیشرفت فناوری، میوه خشک کادویی به‌راحتی در دسترس همه قرار دارد.

  درگذشته افراد برای تهیه میوه خشک در خانه باید بخشی از وقت خود را صرف رسیدگی به میوه‌ها و یادگیری فنون خشک‌کردن می‌کردند.

  کادو دادن که درگذشته با واژه‌های تحفه و هدیه، خلعت یا ارمغان از آن نام بره شده است، در حقیقت بیان محبت و دوستی شما به فردی دیگر است درحالی‌که هیچ‌گونه چشم‌داشتی نسبت به دریافت و یا بازپس‌گیری از طرف مقابل ندارید.

  هدیه دادن به لحاظ فیزیکی محدودیت یا شاخص معینی ندارد. شما حتی با هدیه دادن یک شاخه گل نیز می‌توانید محبت خود را ابراز کنید. میوه‌ها از عجیب‌ترین آفریده‌ها هستند و از گذشته نشانی از بهشت موعود بوده‌اند.

  اما امروزه خرید انواع میوه خشک کادویی به‌وفور در دسترس است. میوه خشک کادویی چوبی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کادو دادن است؛ زیرا علاوه بر میوه‌های خشک‌شده که از جنس طبیعت هستند؛ جعبه‌ی چوبی حاوی میوه‌ها نیز یادآور دوستی دیرینه انسان و طبیعت است و حس خوبی را کادو گیرنده القا می‌کند.

  پس اگر دوست دارید انتخابی از جنس طبیعت برای کادو دادن داشته باشید، پیشنهاد ما به شما میوه خشک کادویی چوبی است. میوه خشک کادویی در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون تولید می‌شود که برای مناسبت‌های مختلف دست شما برای انتخاب باز است.

  ازجمله پرطرفدارترین طرح‌های میوه خشک کادویی چوبی، جعبه چوبی طرح خاتون است که درواقع تلفیق طبیعت و سنت ایرانیان است. طرح این جعبه چوبی یادآور زندگی سنتی است که در آن مادران در خانه همیشه خوراکی‌های برای فرزندان در جعبه نگهداری می‌کردند.

   جعبه چوبی طرح کاشی نیز از دیگر طرح‌های سنتی به کار گرفته‌شده برای میوه خشک کادویی چوبی است. هنر طراحی کاشی ایرانیان که از دیرباز زبانزد بوده، جلوه‌ای خاص به این محصول بخشیده است. پس چه چیزی برای هدیه دادن مناسب‌تر از هنر کهن ایرانی است.

  اما برای دوستداران ولنتاین نیز ما محصولی تدارک دیده‌ایم. اگر از افرادی هستید که کادو دادن در روز ولنتاین را مهم می‌دانید، جعبه ولنتاین با یک طراحی عاشقانه برای شما طراحی‌شده است.

  بسیاری از انسان‌ها در انتخاب هدیه وسواس زیادی نشان می‌دهند که البته کار درستی است زیرا هدیه بیانگر جنس محبت شما به‌طرف مقابل است. کادوهایی از جنس طبیعت معمولاً جز هدیه‌هایی هستند که طبع لطیف و مهربان شما را نشان می‌دهند.

  اگر شما از دوستداران طبیعت هستید، میوه خشک کادویی چوبی در انتخاب به شما کمک می‌کند. فردی که کادو می‌گیرد از جعبه میوه خشک کادویی می‌تواند بارها استفاده کند درحالی‌که جعبه‌های پلاستیکی علاوه بر آسیب به محیط‌زیست معمولاً هدیه‌ای مناسب به شمار نمی‌روند.

  شاید از خود بپرسید چرا در کنار هم قرار گرفتن میوه‌های خشک‌شده و یک جعبه چوبی جذاب و دوست‌داشتنی است؟ در جواب سؤال شما باید گفت که همیشه در تخصص طراحی، متخصصان از رنگ‌ها و جنس‌های شبیه به در کنار یکدیگر استفاده می‌کنند. پس ازآنجاکه جنس و رنگ‌ها از یک طیف و جنس هستند، یک ترکیب کم‌نظیر خلق می‌شود.

  در فروشگاه پاراج این امکان برای شما فراهم‌شده تا انواع جعبه چوبی کادویی را با دامنه قیمتی مناسب که در حال حاضر به‌طور میانگین کمتر از 200 هزار تومان است را به‌صورت آنلاین مشاهده کنید، مقایسه کنید و در صورت رضایت خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

  امیدواریم در فروشگاه پاراج بتوانیم در فرآیند انتخاب هدیه به شما کمک کنیم و سهمی در لحظات خوش شما داشته باشیم.

   

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پک عیدانه پاراج

  168,000 تومان
  اتمام موجودی

  پک عشق

  179,000 تومان
  ویژه ولنتاین، روز مادر و ...

  پک یلدا

  169,000 تومان
  اتمام موجودی

  جعبه چوبی طرح خاتون

  180,000 تومان
  حاوی 300 گرم مخلوط چهارفصل

  جعبه چوبی طرح کاشی

  180,000 تومان
  حاوی 300 گرم مخلوط چهارفصل

  جعبه ولنتاین

  180,000 تومان
  اتمام موجودی

  کادویی

  Filter by:

  Clear All
  حداقل: 67,000 تومان حداکثر: 180,000 تومان
  ريال67000 ريال180000